Młodzi karatecy zapraszają na Polish Open !

 

Mimo przerwy wakacyjnej i czasu urlopów, trwają intensywne prace związane z organizacją największej imprezy World Karate Federation w naszym kraju. Polish Open będzie pierwszym tej rangi międzynarodowym turniejem karate w Polsce, który odbędzie się już po pozytywnej decyzji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego dotyczącej włączenia karate do Programu Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

 

W Bielsku-Białej będziemy mogli podziwiać rywalizację najlepszych zawodników z całego Świata, z całą pewnością – przyszłych olimpijczyków ! Nie zabraknie karateków z tak silnych reprezentacji jak Japonia, Włochy, Turcja, Iran, Chorwacja czy Ukraina. Dla trenerów będzie to również okazja do spotkania ze znanymi szkoleniowcami, trenerami Mistrzów Świata i Europy Karate WKF. W stolicy Podbeskidzia będziemy gościć m.in. Wayna Otto (jednego z najlepszych zawodników w historii Karate WKF, multimedalistę Mistrzostw Świata i Europy, obecnie trenera Kadry Norweskiego Związku Karate), Santo Torre (byłego trenera kata włoskiej reprezentacji) oraz Yumi Hasegawa (byłą Mistrzynię Świata Shito-Ryu, trenerkę medalistów Mistrzostw Świata Karate WKF).

 

Na chwilę obecną na zawody Polish Open, zarejestrowało się ponad 300 zawodników z 24 krajów z całego Świata. Zapowiada się wspaniałe wydarzenie, które na pewno przejdzie do historii karate w naszym kraju. Zawody Polish Open odbędą się pod Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta. Honorowy Patronat nad turniejem objął Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki.  Zapraszamy wszystkich do Bielska-Białej od 7 do 9 października 2016 roku.

 
mrzezyno

 
 

polish-open.com informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij