Turniej

 

Drodzy Przyjaciele Karate,

 

W imieniu organizatorów: KSA Atemi, Gminy Bielsko-Biała i Polskiej Unii Karate mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 14. Grand Prix Bielska-Białej – POLISH OPEN w Karate WKF, które odbędzie się w dniach od 16 do 18 października 2020 roku.

 

W ciągu kilkunastu lat POLISH OPEN, z niewielkich zawodów dla dzieci i młodzieży, rozrosło się w jeden z największych turniejów karate w Europie, które zostało wpisane do kalendarza imprez European Karate Federation na rok 2020.

 

Zawody odbędą się jak co roku w nowoczesnej hali sportowej „Pod Dębowcem” i będą rozgrywane na 8 tatami. Będzie to dla zawodników i klubów zrzeszonych w Polskiej Unii Karate międzynarodowy turniej rankingowy.

Honorowy Patronat nad imprezą sprawują Pan Jarosław Klimaszewski – Prezydent Miasta Bielska-Białej, Polski Komitet Olimpijski oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Już teraz swój udział w POLISH OPEN zapowiedziały bardzo silne reprezentacje, z najlepszymi karatekami z całego globu, medalistami Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Zawody te są doskonałym sprawdzianem dla seniorów przed Mistrzostwami Świata, które w listopadzie odbędą się w Dubaju. Również młodsi zawodnicy będą mieli szansę na sprawdzenie swoich umiejętności z najlepszymi zawodnikami na Świecie.

 

Sędzią Głównym POLISH OPEN będzie Robert Hamara – Sekretarz Komisji Sędziowskiej WKF. W pracach komisji sędziowskiej weźmie udział wielu sędziów z międzynarodowymi licencjami EKF/WKF.

 

W Bielsku-Białej, u podnóża Beskidów, przywitamy wszystkich bardzo gorąco i dołożymy wszelkich starań, żeby czuli się Państwo tutaj jak u siebie w domu. Zawodnikom życzę udanych startów, trenerom i działaczom satysfakcji z wyników, a widzom wielu sportowych emocji.

 
Paweł Połtorzecki
Prezes Polskiej Unii Karate

 


 

Komitet Organizacyjny Zawodów

polish-open.com informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij