Historyczne zawody w stolicy Podbeskidzia !

 

Historyczne wydarzenie w stolicy Podbeskidzia !

 

Już za dwa tygodnie do Bielska – Białej przyjadą karatecy z całego Świata, żeby rywalizować w najbardziej prestiżowym turnieju Karate WKF w Polsce – POLISH OPEN. Na starcie stanie rekordowa w historii Polski liczba zawodników reprezentujących 31 państw z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Europy. Na 8 tatami będziemy mogli podziwiać rywalizację zawodników m.in. z Japonii, Francji, Anglii, Szkocji, Danii, Norwegii, Chorwacji, Włoch, Malty, Ukrainy, Białorusi i odległej Dominikany. Do tej pory największe zawody WKF w Polsce odbyły się w 2012 roku w Łodzi, gdzie na Harasuto Cup zarejestrowano ponad 1500 zgłoszeń z 17 krajów. POLISH OPEN jest obecnie drugim w Europie, po włoskim VENICE CUP, turniejem Karate WKF nie zaliczającym się do prestiżowego cyklu Karate 1 Premier League.

 

Poza czołowymi zawodnikami, medalistami mistrzostw Świata i Europy WKF, w stolicy Podbeskidzia będziemy gościć najlepszych arbitrów na czele z Sekretarzem Komisji Sędziowskiej World Karate Federation Javierem Escalante, Przewodniczącym Europejskiej Komisji Sędziowskiej Primożem Debenakiem oraz Członkiem Komisji Sędziowskiej WKF Robertem Hamarą, który wraz z Przewodniczącym Komisji Sędziowskiej PZK Jarosławem Lewandowskim po raz kolejny będzie Sędzią Głównym tegorocznych zawodów.

 

Zawody odbędą się pod Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta. Patronat Honorowy nad turniejem POLISH OPEN, objął Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki. Patronem medialnym imprezy jest Radio Bielsko, które podczas zawodów będzie prowadziło transmisję ze studia polowego zlokalizowanego w „Hali pod Dębowcem”. Podobnie jak rok temu, zawody będą transmitowane na żywo w Internecie.

 

W związku z osiągniętym limitem zgłoszeń, rejestracja na zawody została w dniu dzisiejszym zamknięta. Zachęcamy wszystkich do śledzenia informacji pojawiających się na naszej stronie internetowej jak również na oficjalnym fanpage zawodów.

 

Serdecznie zapraszamy do Bielska-Białej i zachęcamy do kibicowania na żywo w „Hali pod Dębowcem” – WSTĘP WOLNY !

 

plakat1

polish-open.com informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij