Zaproszenie do udziału w Polish Open 2018.

 

Drodzy Przyjaciele Karate,

 

W imieniu organizatorów: Polskiej Unii Karate, KSA Atemi, Gminy Bielsko-Biała i Samorządu Województwa Śląskiego mam zaszczyt zaprosić państwa do udziału w 12. Grand Prix Bielska-Białej – POLISH OPEN, które odbędzie się w dniach od 5 do 7 października 2018 roku.

 

Po zeszłorocznym wielkim sukcesie organizacyjnym, który odbił się szerokim echem w środowisku sportowym, dołożymy wszelkich starań aby tegoroczna edycja była jeszcze bardziej udana. Zawody odbędą się jak co roku w nowoczesnej hali sportowej „Pod Dębowcem” i będą rozgrywane aż na 8 tatami. Już teraz swój udział w POLISH OPEN zapowiedziały bardzo silne reprezentacje krajów z Europy, Azji i Afryki. Zawody te są doskonałym sprawdzianem dla seniorów, którzy w listopadzie w stolicy Hiszpanii będą walczyć o tytuły Mistrzów Świata. Również młodsi zawodnicy będą mieli szansę na sprawdzenie swoich umiejętności z najlepszymi zawodnikami na Świecie.

 

Gościem specjalnym zawodów będzie Przewodniczący Komisji Sędziowskiej WKF Javier Escalante. Sędzią Głównym POLISH OPEN będzie Sekretarz Komisji Sędziowskiej WKF Robert Hamara. W pracach komisji sędziowskiej weźmie udział wielu sędziów z międzynarodowymi licencjami EKF/WKF.

 

Jestem przekonany, że rywalizacja we wszystkich konkurencjach będzie zacięta i będziemy po raz kolejny świadkami wspaniałego święta karate, które odbędzie się w przededniu historycznych Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży Buenos Aires 2018. Zawodnikom życzę udanych startów, trenerom i działaczom satysfakcji z wyników, a widzom wielu sportowych emocji.

 

OFICJALNY BIULETYN (ang.)

 

Paweł Połtorzecki
Prezes Polskiej Unii Karate

polish-open.com informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij